Niedziela 7 czerwca 2026 | Imieniny: Roberta, Wiesława, Ariadny
Kultura > Wydarzenia
KONCERT GABY KULKI
W dniu 17 maja w kwidzyńskim kinoteatrze wystąpiła Gabriela Kula wraz z zespołem i akompaniującą im orkiestrą Cappelli Gedanensis z Gdańska. Zgromadzeni widzowie mogli podziwiać występ artystki, wsłuchując się w przekrój jej twórczości, z naciskiem na przedpremierowe wykonanie utworów z jej nowej płyty.
Muzyka jest kwestią gustu, jednak w pewnych przypadkach możemy śmiało porzucić rozbrat na gusta i guściki, jeśli pojawia się muzyka, która wykracza poza jakiekolwiek kanony, której nie potrafimy określić, a mimo to wiemy, że jest dobra. Tak jest w przypadku Gaby Kulki, czego dowodem były reakcje publiczności, która zasiadła w piątkowy wieczór w kinoteatrze. Niezwykle utalentowana, ponadgatunkowa i zawsze uśmiechnięta kobieta-orkiestra zbierała gromkie brawa po każdym zaprezentowanym utworze. Zabrakło jedynie odświeżenia starszych produkcji artystki, a jedyne czego można się „uczepić” to dość bezpośrednia forma autopromocji związanej z nadchodzącą płytą. Poza tym, chapeau bas.

Oceń artykuł
000
6879 - NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:
- POMAGAMY 5-LETNIEJ AMELCE (103158)
- Patrycja Jarzynka - 15 lat - Prabuty (101286)
- MISS INTERNETU (rozpoczeliśmy... (97578)
- Karolina Chmielecka - 18 lat - Sztum (96574)
- Modernizacja linii kolejowej (93433)
- NAJWYŻEJ OCENIANE:
- OSTATNIE KOMENTARZE:
- WIĘCEJ
Prawa autorskie 2010 - 2026 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem





